Zamiennik leku Coaxil

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi o lek dzialajacy jak coaxil poniewaz mieszkam za granica i tu coaxilu nie ma a ten nie daje takich skutkow ubocznych jak te nowej generacji. A leklorazepam nie jest do lykania tylko mam pod jezyk byc moze w Polsce nie ma takich. Jak dlugo trwa leczenie tym lekiem i czy poczatkowe oyepotepienie przejdzie?

Coaxil=Tianesal=Aneptinex, nazwa międzynarodowa Tianeptine. jest to lek p/depresyjny do dłuższego i regularnego stosowania (2-3 tabl./dz.)
Lorafen=Lorazepam. Benzodiazepina do stosowania doraźnego, w razie lęku, niepokoju. Przy dłuższym stosowaniu lorazepam może uzależniać (psychicznie i fizycznie)