Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zamienniki tabletek Priligy

Tabletki Priligy są bardzo drogie.Czy istnieją ich tańsze zamienniki o takim samym działaniu? Jak długo trwa kuracja tym lekiem? Wydaje mi się że jest to kluczowa sprawa by móc stwierdzić czy na taką kurację pacjenta stać finansowo.Prosiłbym o wyczerpujące odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny o podanie wszystkich informacji które zaobserwowali Państwo podczas stosowania tego typu leczenia u swoich pacjentów. Będą to o wiele bardziej przydatne informacje niż te zawarte w ulotce informacyjnej o leku.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Lek stosuje się doustnie, według zaleceń lekarza. Lek może być spożywany razem z posiłkiem lub bez niego. Tabletkę należy połykać w całości, popijając przynajmniej jedną, pełną szklanką wody. Lek należy stosować tylko 1 do 3 godzin przed podjęciem aktywności seksualnej. Uwaga! Podczas stosowania leku Priligy należy unikać spożywania alkoholu. Stosowanie leku Priligy i picie alkoholu może spowodować nasilenie zawrotów głowy, senność, opóźnione reakcje. Spożywanie alkoholu podczas stosowania leku Priligy może zwiększać ryzyko urazów w wyniku omdlenia lub innych działań niepożądanych. Niestety substancja czynna zawarta w leku nie ma swoich tańszych odpowiedników. Oprócz niej stosowane leki to paroksetyna (20-40 mg), klomipramina (10-50 mg), sertralina (50-100 mg), fluoksetyna(20-40mg), Jednym z najsilniejszych leków z tej grupy w leczeniu przedwczesnego wytrysku jest paroksetyna.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy