Zamroczenie w oczach podczas uprawiania sportu

Podczas uprawiania sportu (jakiegokolwiek) lub podczas nagłych sytuacji ( np jak ktoś mnie zaczepi albo coś w tym stylu) w moich oczach pojawia się takie jakby "przymroczenie", które trwa ok 1 -2 sek podczas tego nie mogę kontrolować samego siebie. Nie wiem co to może być. :(
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie objawy, o których Pani wspomina są wynikiem reakcji naczyniowej ( skurczu) powstałej w skutek nagłego stresu. W zaistniałej sytuacji polecam wizytę u swojego lekarza rodzinnego.