Zamykane PFO a wysiłek fizyczny i seks

Witam, 5go czerwca czyli 12dni temu miałem zamykane pfo nic mnie nie bolało i w sumie nie czuje żadnych zmian w organizmie. Jak było tak jest. Wcześniej uprawiałem sport do momentu wystąpienia udaru. Chciałbym się zapytać o kilka interesujących mnie spraw: Kiedy możliwy będzie Wysiłek fizyczny Np pompki brzuszki bieganie Wpływ picia alkoholu i czy jest bezpieczny? Co z seksem i kiedy można

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to uzależnione od tego jak będzie przebiegać okres po zabiegu, więc jest indywidualne dla każdego pacjenta.