Zanik czucia i niedowład nóg
grudzień 1999r zauważyłem ,że coś jest z nogami Wielokrotne robienie rezonansu magnetycznego ( prof. Fijuth ) nic nie wykazało? A niedowład nóg się pogłębiał , przestałem chodzić 2003r wózek górę mam sprawną ręce , czucie. Do tej pory nie brałem żadnych lekarstw ! Mam z tego roku MR całego kręgosłupa na DVD ,neurolog nic nie stwierdził ,żadnych zmian obrazu z MR z lat 2000-2006 Czy jest sens dalszego "szukania" mojego przypadku. Mieszkam w Warszawie  nie mam żadnych bóli

MĘŻCZYZNA, 71 LAT ponad rok temu
Piotr Jurczyk
43 poziom zaufania
Witam. Rozumiem że Pana dolegliwości polegają na występującym od 15 lat, postępującym niedowładzie kończyn dolnych. Potrzebne by było uzyskanie większej ilości informacji - czy wykonywane były, i jakie są wyniki - innych badań: elektromiografii, badania płynu mózgowo-rdzeniowego. Czy występują zaniki mięśni? Pozdrawiam.