Zanik derealizacji po marihuanie

mam pytanie od dwóch lat miałem derealizacje ostatnio zapałiłem marichuane po spaleniu czułem się wiadomo na haju ale na drugi dzień czułem się normalnie cała derealizacja zniknęła mineły już dwa tygodnie i nadal czuje się normalnie i moje pytanie jest takie czy powiniem iść z tym do lekarza czy jużwyleczony dodam że brałem wcześniej leki ale potem odstawiłem bo lubiłem sobie popić.

Dzień dobry.
Przede wszystkim należałoby odstawić marihuanę, która jest narkotykiem w ogromnym stopniu negatywnie wpływającym na mózg i jego funkcjonowanie. ie rozumiem co masz na myśli pisząc "derealizacja", dlatego też najlepiej jak zgłosisz się na konsultację u lekarza.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza