Zanik erekcji u 20latki

Witam,mam 20 nigdy wcześniej nie miałem problemów z erekcja.Miałem je regularnie, gdy masturbowałam się sam czy przy dziewczynie.Niestety po tym jak nie mialem wzoru przy próbie stosunku pare razy byłem zdenerwowany. Działo się to sporadycznie,na przykład poalkoholu ten problem nie istniał, więc był to problem psychologiczny.Żeby znów zyskać pewność siebie brałem cialis i eronplus,ale bez efektów.Po tym ostatnim nie mam erekcji nawet gdy jestem sam,myśle ze mógł mocno zaszkodzić , proszę o pomoc

Pozdrawiam

Prawdopodobnie brak erekcji sprawił,że podświadomie boisz się,ze znów się to zdarzy. Stres z tym związany wpływa zarówno na psyche, jak i na fizjologię - i ostatecznie to, czego się boisz rzeczywiście się dzieje. Leki tu nie pomogą. Polecam skonsultować sprawę z psychologiem lub psychologiem-seksuologiem. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Niestety leki nie pomagają na odzyskanie pewności siebie. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u psychologa, psychoterapeuty bądź seksuologa. Nie chcę stawiać diagnozy przez internet, ale prawdopodobnie pojawiła się swoista blokada pojawiająca się w sytuacjach intymnych. Należy sprawdzić z czego ona wynika i postarać się ją usunąć. Będzie to możliwe przy pomocy specjalisty.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska