Zanik gaworzenia u 4,5 miesięcznego dziecka

Witam serdecznie. Moja 4,5 miesięczna córeczka prawie przestała gaworzyć. Czy to normalne. Teraz praktycznie na okrągło pcha do buzi wszystko co ma w zasięgu rączki.

Rozwój postępuje "skokowo", i przed każdą nową umiejętnością zachowanie dziecka w innych sferach może się na jakiś czas dezorganizować lub nawet "cofać".
Oczywiście, jeżeli taki stan się przedłuża, należy skonsultować się ze specjalistą - pediatrą lub psychologiem dziecięcym.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/