Zanik korowy płatów czołowych i skroniowych z wtórnym poszerzeniem szczelin Sylwiusza

KT GŁOWY zanik korowy płatów czołowych i skroniowych z wtórnym poszerzeniem szczelin Sylwiusza torbiele pajęczynówki o grubości do 6 mm. przewlekłe niedotlenienie i uwapnione blaszki miażdżycowe w syfonach obu ICA bardzo zawodzi mnie pamięć brakuje mi słów na określenie niektórych przedmiotów szumi mi w głowie i uszach bolą mnie skronie i mam ściśnięty wierzchołek głowy. czy to jest przyczyną złego samopoczucia cały czas od kilku lat

Witam,
objawy, które Pani opisuje i dodatkowo zmiany w tk mogą świadczyć o rozpoczynającym się procesie otępiennym, wskazana jest wizyta w Poradni Zaburzeń Pamięci lub u psychiatry.
pozdrawiam