Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zanik miesiączki po przyjęciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej

WITAM:-) Mam pytanie dotyczace tabletek antykoncepcyjnych Aktywia.Przy zastosowaniu pierwszej tabletki (przy pierwszym dniu miesiczki-plamieniu)miesieczka zaczęła znikać.Poplamilam 2 dni i miesiqczka ustala. Czy to normalne? .zwlaszcza ze moja miesiaczka byla nieregularna oraz mam zdiagnozowane policystyczne jajiki i podwyższeny poziom testosteronu.z góry dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

W trakcie stosowania niektórych tabletek antykoncepcyjnych krwawienie miesiączkowe może ulegać znacznemu zmniejszeniu. Tabletki Atyvia, ze względu na swój skład mogą też tak działać. Proszę jednak wykluczyć ciażę i wykonać test ciążowy.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Tak może się zdarzyć.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy