Zanik miesiączki podczas stosowania krążka antykoncepcyjnego

Witam od dwóch lat używam krążka, zawsze dostawałam normalnie okres ale po ostatnim wyciągnięciu krążka miałam tylko jeden dzień okres ( jeśli można tak to nazwać), a teraz przy drugim wyciągnięciu nie pojawił się wcale, w ciąży nie jestem. Czy to normalne?? Zaczynam się martwić!!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Krwawienia między krążkami nie zawsze muszą wyglądać tak samo. Możliwe są wahania hormonalne.