Zanik objawów ciążowych w 9. tygodniu ciąży

Witam.jestem w 9 tyg ciazy,czy to normalne ze objawy czasem mogą ustać, tzn brak bolu piersi,brak nudności (wczoraj jeszcze byly)dziś nic ,bardzo się martwie

Małgorzata Panek

Nudności w ciąży trwają różnie długo u rożnych kobiet, ale zazwyczaj ustają przed 12 tygodniem ciąży. Proszę pamiętać o wizycie kontrolnej u gi.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą ustąpi i jednego dnia jest lepiej drugiego trochę gorzej. Jeżeli coś Panią niepokoi Proszę udać się do ginekologa.