Zanik okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam mały problem. Przez około rok brałam tabletki antykoncepcyjne i je odstawiłam, ponieważ jeden z moich ostatnich okresów trwal jeden dzien, po 7dniach przerwy wzielam ostatnie opakowanie tabletek. 19 czerwca bylam oddac krew a 20 dostalam okres i następnego nie mam az do dzis. Momentami czuje objawy jakbym miała dostać,ale jednak brak. czekam na odpowiedź. Pozdrawiam:)
KOBIETA ponad rok temu

Przyszła matka z papierosem

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. nie jest to sytuacja fizjologiczna więc należy odszukać przyczynę. Być może powodem zaburzeń miesiączkowania są wahania hormonalne. Nie mogę także wykluczyć ewentualnej ciąży. Warto udać się do ginekologa by ten przeprowadził bezpośrednie badanie.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Czasami powrót do własnego miesiączkowania może trwać dłużej ale jeżeli po 3 miesiącach od odstawienia nie ma miesiączki konieczna jest wizyta u swojego lekarza.
Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty