Zanik okresu po seksie

Tak wiec mam niczym sie nie martwic ? kiedy juz byłem blisko dochodzenia w niej wyjalem szybko, robilismy to kilka razy i po seksie podczas okresu nie miala juz krwawienia, minął już jeden dzień od stosunku. Zazwyczaj ma 5 dni, robilismy to w 3/4 dniu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan problemu. Jeśli jednak współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.

Milena Lubowicz

W takim przypadku istnieje ryzyko ciąży, chociaż ze względu na dzień cyklu nie jest ono duże.
Pozdrawiam