Zanik okresu w nocy

jednego dnia mam okres a juz wnocy niemam i w dzien znowo mam okres co sie dzieje
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

To normalne. W ciągu dnia rusza się Pani, przebywa w pozycji stojącej więc krew zgodnie z prawem grawitacji wypływa szybciej i łatwiej.
Podczas snu w pozycji leżącej i bezruchu krew nie znajduje tak łatwo ujścia i stąd wahania krwawienia między dniem a nocą.