Zanikający wzwód. Początki impotencji?

Mam 38 lat,184cm/92 kg,prowadzę aktywny tryb życia (pływanie,siłownia - 3,4 razy w tygodniu),jednak bez nadmiernego forsowania organizmu. Około miesiąc temu pojawiły się u mnie problemy z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu.Dotychczas nigdy nie miałem z tym problemu.W okresie wakacyjnym nastąpił zdecydowany wzrost aktywności seksualnej.W ciągu dnia żona zaspakajała mnie oralnie, wieczorem kontynuowaliśmy zabawy seksualne w sypialni, kończąc igraszki stosunkiem. Na okło 4 dni przed pierwszym niepełnym wzwodem zacząłem przyjmować zastrzyki Fraxiparinę 0.6mg dwa razy dziennie przez okres 10 dni (wykryta zakrzepica żył powierzchniowych lewej łydki).Przez kilka następnych dni po zaprzestaniu leczenia nie mogłem uzyskać wzwodu w ogóle.Następnie wzwód wrócił, jednak nie jestem w stanie go utrzymać (sprawdzam to podzas masturbacji, gdyż jestem w delegacji i z żoną spotkam się dopiero we wrześniu). Boję się, że po powrocie do domu objawy nie miną i nie będę w stanie odbyć normalnego stosunku.Proszę o poradę.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Jest mi trudno postawić jednoznaczną diagnozę nie mogąc Pana zbadać. Analizując Pana opis - Pana tryb życia nie wskazuje na żadne możliwe czynniki ryzyka zaburzeń wzwodu, zaś wśród działań niepożądanych Fraxipariny nie ma impotencji, wręcz przeciwnie powinna ona poprawiać drożność naczyń, także tych odpowiedzialnych za wzwód. Jednakże przyczyny Pańskich kłopotów można upatrywać w żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Być może dotyczy ona nie tylko naczyń łydek, ale także naczyń miednicy. Powinien Pan się udać do urologa lub chirurga naczyniowego celem dokładnej diagnostyki.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty