Zanikanie światła u 19-latka

Witam. Mam problem polegajacym na dziwnym zanikaniu swiatla(widocznosci).. gdy wstaje rano z luzka lezac jeszcze widze wstajac na krotka chwile trace wzrok. Nie nosze okularow ani szkiel. Jestem wysportowany chociaz niedawno dowiedzialem sie od specjalisty o chorobie " Os god Schletter" wyrostki w kolanach. Nie wiem czy ta wiadomosc cos pomoze. Ale prosze o pomoc.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza okulisty. Oceni czy ostrość wzroku i stan siatkówki są prawidłowe.
Pozdrawiam

 Lek. MaĹgorzata Panek

mimo że wielu lekarzy uważa że stomatolog to nie lekarz - proszę jednak również sprawdzić stan swojego uzębienia
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk