Zanikanie wzwodu podczas stosunku

Mam 24 lata podczas stosunku zanika mi wzwód po 15/20m jest to spowodowane kilkuletnią masturbacją w przeszłości zbyt częstą teraz zaprzestałem tego i efekty są znaczące wczesniej przy zbliżeniu w ogole nie bylo wzwodu mój penis odzwyczaił się od jednego ruchu i jestem w stanie utrzymać wzwód tylko nie do końca po 15m dobrego seksu wzwód zanika przed wytryskiem za 20m wszystko wracado normy wydaje mi się ze mój penis się po prostu męczy i nie jest przyzwyczajony do dłuzszej intensywności. porady?

Aleksander Ropielewski

Nie sądze aby miał Pan powody do niepokoju ponieważ utrzymywanie erekcji przez 15-20 minut nie jest niczym niepokojącym. Jeżeli jednak nie jest to czas trwania wzwodu, który by Pana satysfakcjonował konieczne jest dokładniejsze prześledzenie możliwych sposobów poprawy jakości erekcji pod okiem urologa lub seksuologa.