Zaniki pamięci i agresja u 28-latki

Moi rodzice bagatelizuja problem, mam kompletnie zaniki pamieci, czesto nie wiem w jakich miejscach sie znajduje, co chce kupic, kazda rzecz sprawia mi problem, nie moge utrzymac ani nawiazac wiezi z innymi, Boje sie bezdomnosci, czuje jakbym miala mutyzm, uszkodzony mozg kompletnie. Nigdy nie zintegrowalam sie z innymi, mam osobowosc zalezna, biore na serio, czesto wzrasta we mnie agresja gdy mam wyjsc na dwor, z nikim nie rozmawiam bo nie moge pomyslec o czym, mam odruch unikania twarzy ludzi.

Dzień dobry,

Proszę umówić się do lekarza psychiatry, który Panią osobiście zdiagnozuje i udzieli Pani stosownej pomocy.

Proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry i neurologa. Ze względu na trudności interpersonalne i osobowość zależną, o której Pani pisze, warto również pomyśleć o psychoterapii.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Witam. Pani objawy bardzo utrudniają Pani życie. Zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej i/lub psychiatrycznej. Pozdrawiam

Tak jak przedmówcy, również uważam że powinna się Pani zgłosić po pomoc do specjalistów najlepiej wszystkich trzech tzn. neurologa, psychiatry i psychoterapeuty. Pomoże to uzyskać Pani w miarę pełny obraz Pani dolegliwości.

Popieram przedmówców. Dodam jeszcze, że Pani przypadek nie jest odosobniony, jest wiele osób które borykają się z takimi problemami. To, że ma Pani chęć do szukania pomocy jest najważniejsze, terapia bardzo pomoże.