Zaniki pamięci u 39-letniego mężczyzny

Mam zaniki pamieci objawy to takie że nie pamietam co np było wczoraj oraz czasami jak wyjde z domu nie wiem gdzie mialem iść co zrobic

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza I kontaktu, który - jeżeli będzie to konieczne - pokieruje Pana do lekarza neurologa lub psychiatry.

Dzień Dobry Panu,

Proszę nie zwlekać, a udać się na konsultację do lekarza prowadzącego Pana, który prawdopodobnie skieruje Pana na diagnozowanie, do neurologa i do neuropsychologa
( w ramach NFZ-tu albo prywatnie).

Życzę Panu tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej