Zaniżone poczucie wartości i niska samoocena

Witam, Od kilku lat mam dziwne wrażenie że wszyscy się ze mnie wyśmiewają, obgadują mnie, chcą zrobić coś żeby mnie upokorzyć..patrzą się na mnie ..To jest straszne. Nie jeżdżę pociągami ,nie lubię jeździć metrem..tam jest zbyt tłoczno,ludzie stoją zbyt blisko siebie i tylko się gapią..Nie wiem czemu ale czuje się gorsza od innych,jakbym zrobiła coś złego. Wyłapuję z rozmów innych ludzi zdania"jest głupia,brzydka, nic nie potrafi zrobić" i mam wrażenie że mówią o mnie.. Pomocy!

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu, określą jakiej formy leczenia Pani potrzebuje. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza