Zaokrąglone podbrzusze, mrowienia i nieregularne cykle

Witam moj problem jest nastepujacy. Miesiaczkuje regularnie ostatnie miesiaczki czasem opoznialy sie o dzien dwa z poczatku byly bardziej obfite potem skape. Po ostatniej mam bol piersi i mrowienie sutek. Czuje cos w brzuchu jak mi plywa i uciska myslalam ze wydaje mi sie ale juz nawet na boku nie moge lezec bo tak uciska ze jak ide spac to tylko na plecach. Co to moze byc? Ciaze raczej wykluczam bo te miesiaczki i nawet nie zaokraglilo mi sie podbrzusze a brzuch? Sama nie wiem :(

Małgorzata Panek

Radziłabym wykonać test ciążowy, aby wykluczyć ciążę, i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam