Zapadnięcie się żeber u 23-latka

Mam 22 lata. W dolnej prawej i dolnej lewej części klatki piersiowej zapadły mi się żebra. Nie przeszkadza mi to w oddychaniu ani niczym. Żebra zapadły się tak po prostu, wcześniej tego nie miałem.

Mikołaj Cyganok

Witam! Ponieważ trudno się domyślać, co konkretnie miał Pan na myśli, używając stwierdzenia "zapadły", sugeruję pilnie skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który odpowiednio pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.