Zapalenie cewki moczowej a bolesność

Witam Proszę o jakąś podpowiedź co mi jest.....! Wszystko zaczęło się od zapalenia cewki moczowej pół roku temu które przekształciło się w zapalenie gruczołu krokowego. Po 5 miesięcznej kuracji antybiotykami przestało piec w cewce i przestałem biegać co chwilę do łazienki. Niestety obecnie nie potrafię wysiedzieć tak mnie coś boli w pupie. Posiewy moczu- OK, posiew nasienia OK, PSA poniżej 1,5, USG prostaty - OK (40x42) . Mocz wycieka po sikaniu trochę, w nocy nie muszę w ogóle wstawać sikać.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Zapalenie prostaty to duży problem, po leczeniu p. bakteryjnym pozostają u części pacjentów przewlekłe bóle w miednicy, to duży problem, ja zastosował bym leki p. zapalne o przedłużonym działaniu np. diclac 150 duo. problem wyciekania moczu można opanować zastosowaniem któregoś z leków " na prostatę" np Cardura XL 1x4 mg.
Pozdrawiam WK.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty