Zapalenie łojotokowe skóry a łuszczyca

choruje na łuszczyce i teraz na twarzy na nosie i brwiach okropnie wyszły mi takie czerwone plamy. byłam u dermatologa i powiedział lekarz że to zapalenie łojotokowe skóry. dostałam dużo maści i pomogły mi na miesiąc i od nowa te same czerwone plamy mi wyszły a nawet jeszcze większe :( co to może być i jakiej maści mogę zastosować kupić bez recepty? Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

W tej sytuacji maści dostępne bez recepty mogą nie okazać się pomocne. Wskazana jest ponowna wizyta u dermatologa.