Zapalenie narządów rodnych i zapalenie cewki moczowej

Witam serdecznie, od kilku miesięcy leczę się bezskutecznie na zapalenie narządów rodnych a od niedawna lekarz stwierdził, że także mam zapalenie cewki moczowej. Dowiedziałam się że bardzo skutecznym lekiem jest owoc żurawiny tylko nigdzie nie przeczytałam ile tej żurawiny trzeba zjeść dziennie. Bardzo proszę o podpowiedź.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
zapalenie cewki może przechodzic przez ciągłośc z narządów rodnych na cewkę moczową, żurawinę najlepiej przyjmowac w formie gotowych prepartów np. Furoxin 2x1, proszę pamiętac że jest to tylko leczenie wspomagające
pozdrawiam

Witam, sądzę, że aby pozbyć się nawrotów zapalenia cewki trzeba bezwzględnie "uporządkować" sprawy ginekologiczne. W przeciwnym wypadku może Pani pochłaniać żurawinę kilogramami i nic to nie da. Żurawina uzupełnia jedynie właściwe leczenie i niekiedy - jak twierdzą niektórzy - zapobiega w niewielkim stopniu infekcjom i stanom zapalnym układu moczowego. Pozdrawiam RH