Zapalenie opon mózgowych a dieta

leże w szpitalu na zapalenie opon na szczescie wirusowe,dostawalam tabletki przeciwobrzekowe i w malych ilosciach steryd..ale wilczego glodu nie mialam...i juz nie biorę...za to leże tu długo i jem..i nie da sie powstrzymac..jedzenia do wyboru nie mam..tak jak na stołówce...czy takie zdrowe? tylko czy istnieje dieta,dzieki ktorej sie chudnie...?jesli nie mozna po szpitalu ćwiczyc itd..zle mi z tym a brzuch jest naprawde duzy i az twrady.

Małgorzata Panek

Powinna Pani ograniczyć się wyłącznie do posiłków, które są zapewnione i ograniczyć podjadanie. Proszę powiedzieć o swoich dolegliwościach lekarzowi prowadzącemu. Po zbadaniu brzucha będzie mógł Pani powiedzieć, czy sa powody do niepokoju.
Pozdrawiam