Zapalenie oskrzeli u 2,5-rocznego syna

Witam, u syna (nie całe 2,5 roku) stwierdzono zapalenie oskrzeli.Mial mokry kaszel i stan podgorączkowy.Przepisano mu inhalacje z berodualu i nebuddu.Ok 15 temp wzrosła do 38,5 i średnio co 4 godziny syn musi dostać coś na zbicie temp.(Nurofen,pedicitamol).Czy do leczenia mogę dołożyć jeszcze syrop flegamina,hederasal? Boje się żeby nie pogorszyc stanu,bo flegamina ponoć rozrzedza wydzielinę,a chciałabym żeby nie rozwinęło się z tego zapalenie płuc.

Szanowna Pani, proponuję aby leczenie uzgadniać z lekarzem prowadzącym. Przy gorączce 38.5 st i więcej wymagane jest ponowne badanie lekarskie. Serdecznie pozdrawiam