Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie pęcherza i białe upławy z pochwy

Witam,
od jakiegoś czasu mam problemy z pęcherzem tzn. przeziębiłam go i nie mogę wyleczyć, jak również od jakiś 2 miesięcy towarzyszą temu białe geste upławy, a także straszny świąd wejścia do pochwy i uczucie jakby pulsowania (nasila się zwłaszcza przed miesiączką).
W sumie nie wiem czy to wina pęcherza, czy mam jakąś infekcję grzybiczą? Dodam też, że współżyję z partnerem i wcześniej nie mieliśmy takich problemów, dopiero po mojej silnej kuracji antybiotykowej (byłam w czasie choroby u ginekologa i miałam robioną cytologię, która nic nie wykazała).
Bardzo proszę o odpowiedź.

25 LAT ponad rok temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania

Witam.
Zapalenie pęcherza moczowego powinno udać się wyleczyć przy pomocy antybiotyków, na podstawie posiewu moczu z antybiogramem. Może Pani wspomóc leczenie sokami z żurawiną oraz kapsułkami dopochwowymi z bakteriami kwasu mlekowego.
Opisywane przez Panią objawy wskazują na grzybicę pochwy (zapraszam do lektury artykułu na ten temat: http://abcgrzybica.pl/grzybica-pochwy). Wymienione wyżej kapsułki będą pomocne w leczeniu również tego stanu, ale najprawdopodobniej konieczna będzie również terapia lekami przecigrzybiczymi.
Pozdrawiam serdecznie!

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy