Zapalenie pęcherza moczowego a Augmentin

Cierpię na zapalenie pęcherza 24.11-7.12.14r-Augumentin,10-27.12.14r. 2 op.ClinodamycinMIP 600mg, 19-24.01.15r Doxycycilinum TZF 100mg,od 30.01.15 Bactrim Forte. Ost. wynik moczu z 1.02.15r: kolor-jasnożółty, przeźro.-lekkomęt.,ciężąr wł.-1015,ph 6,5; Azotyny -POS; Urobilin.-NORM,Nabłonki wielk-niel.; Leukocyty10-12; Erytrocyty ś-że-1-3; Bakt.pole usiane. miałam USG pęcherza,Cytoskopie,bad.gink., 3xposiew moczu bez anomali. Ból pojawia się w stałych godz.14-16. brak seksu. Proszę o pomoc.

Jeżeli brała Pani leki na podstawie antybiogramu to OK, ale i tak należy zrobić kolejne posiewy moczu w odstępach dwu tygodniowych. Dopiero wtedy można uznać, że nie ma infekcji gdy trzy kolejne posiewy moczu są jałowe. W takiej sytuacji gdy dalej będą dolegliwości należy zrobić cystoskopię bo mogą być zmiany w trójkącie pęcherza wymagające elektroresekcji.
Pozdrawiam WK