Zapalenie prostaty, pieczenie całego ciała oraz przewlekłe zapalenie odbytnicy

Witam serdecznie. Mam 24 lata i borykam sie z nie malymi problemami zdrowotnymi od ponad roku. Moj stan zdrowia jest rowniez problemem dla wielu lekarzy, ktorych odwiedzilem. Moje problemy zdrowotne rozpoczely sie id zapalenia prostaty skonczywszy na bardzo silnym pieczeniu ciala (nasilonym w odcinku piersiowym kregoslupa, stawach i okolicach narzadow plciowych). Po zazyciu wielu antybiotykow nabawilem sie wrzodow na zoladku, przewleklego zapalenia odbytnicy. Mam czarna plamke na oku. CoMamRobic

Witam. Zapewne jest Pan pod opieką wielu lekarzy specjalistów. Wydaje mi się że należy rozważyć występowanie jakiejś choroby o charakterze autoimmunologicznym (reumatolog) a także rozszerzoną diagnostykę ogólno internistyczną - na pewno kilkudniowa hospitalizacja z wykonaniem wszystkich potrzebnych badań byłaby optymalna