Zapalenie stawów biodrowo-krzyżowych a nieskuteczne leczenie i silny ból

Witam! Mam 24 lata od 16roku choruje na Zapalenie Stawów Biodrowo Krzyżowych mój ból pojawia się przeważnie w jesienno zimowym czasie ból jest nie do zniesienia .Chodzę do lekarzy ale oni dają mi tylko leki przeciwbólowe byłam na rehabiltacjach ale to mi nic nie pomagało dostawałam blokady sterydy i dalej nic ja juz zaczynam nie wierzyć w lekarzy ból coraz większy a lekarze nie umieją pomóc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozumiem iż Pani problem jest poważny. Często leczenie w tego typu jednostkach chorobowych bywa zawodne. Sugerowałbym wizytę u ortopedy specjalizującego się w tej chorobie.