Zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego a zawroty głowy

MMA ZAPALENIE STAWU SKRONIOWO ZUHWOWEGO KONCZE ZASTRZYKI I COCARBOXYLASUM I JONOFOROZAZABIEGI ALE NEICZUJE ZZBYT POPRAWY ODCZUWAM UHO MMA LEKKIE ZAWROTY GLOWY I CZUJE NIEPOKOJ TAKI WYNIKI DOBRE BOLERIOZY NIEMAM, NEUROLOG NIC NIESTWIERDZIL DO JKAIEGO SPECJALISTY UDAC SIE I CZY SA TAKIE ZAWROTY PRZY TYM SHORZENIU JAKIE BADANIA WYKONAC Z GORY DZIEKUJE ZA ODPWOIEDZ

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Patologie w stawie skroniowo - żuchwowym są bardzo powszechnym schorzeniem. Dotyka ona nawet 20-40% ogółu populacji. Objawy tego schorzenia to: min.: ból stawów, ból głowy, , trzaski w stawach, ograniczenie lub utrata otwierania ust i inne. Przyczyn zaburzeń w stawie jest wiele. Skuteczne leczenie rozpoczyna się od prawidłowej diagnozy. W obecnej sytuacji można spróbować konsultacji ortodontycznej gdyż zaburzenia akurat w tym stawie silnie łączą się z pracą tego specjalisty.