Zapalenie węzłów chłonnych a współżycie seksulane

witam. od kilku dni czuje dość duży ból w podbrzuszu z prawej strony dochodzący aż do pachwiny. w szpitalu po wykonaniu badań usg,krwi i moczu nie stwierdzono przepukliny ani wyrostka. stwierdzono zapalenie węzłów chłonnych. mam co do tego pytanie. czy może być to przyczyną ze podczas stosunku z partnerką nie trwał on zbyt długo i teraz odczuwam jeszcze większy ból niż parę godzin wcześniej. jutro zamierzam iść do lekarza rodzinnego ale chciałbym coś się na ten temat dowiedzieć

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Nie sądzę, aby stosunek seksualny miał związek z nasileniem Pana dolegliwości.