Zapalenie zatok w tomografii komputerowej

na badaniu tk sykryto u mnie zapalenie zatok klinowych, sitowia i asymetrię komór bocznych - szersza po lewej stronie.... czekam na wizytę u neurologa. Czy powinnam udać się jeszcze do laryngologa? czy ten stan zapalny można leczyć homeopatycznie?

Tak.Wizyta u laryngologa wskazana.Asymetria komór bocznych może być wariantem rozwojowym.Proszę zachować spokój do czasu wizyty.Tam specjalista wszystko wyjaśni.
pozdrawiam ciepło