Zapalenie żołądka i dwunastnicy z nadżerkami a złe samopoczucie u 19-latki

Witam, choruje na zapalenie zoladka i dwunastnicy, z nadzerkami, od pewnego czasu czuje sie bardzo slabo, dwa razy zdarzylo mi sie zemdlec, czuje dusznosci, brak apetytu, kreci mi sie w glowie, przy wysilku fizycznym, bardzo czesto, robi mi sie czarno przed oczami i odplywam, wymiotuje zolta mazia, bardzo gorzka, mialam przy tym goraczke co nigdy mi sie nie zdarzylo, czy to cos wspolnego z choroba ? gastroskopie mialam 16pazdziernika,lekarz mowi ze powtorzyc mozna ja po roku dopiero.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Niewykluczone, iż część z nich ma podłoże w nieprawidłowościach w obrębie żołądka. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać badania profilaktyczne krwi. Możliwe, że jest to objaw niedokrwistości.