Zapalenie żołądka i silny ból brzucha

Tak jak wcześniej pisałam wykryto zapalenie żóładka, leki nie pomagają a mój stan się pogarsza. Nie mogę dotknąć ręką żołądka, bo tak mnie boli brzuch. Teraz brzuch zaczyna boleć obok pępka ( żółądek ?) Nieważne co zjem, zaraz jest mi niedobrze, przełyk czuje jakby był "pełny" i chcę mi się wymiotwać. Jednak,to tylko taki uczucie, nigdy nie wymiotowałam. Coraz częśćiej oddaje kał teraz przynajmniej 2x dziennie. Co to może być? Proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani stan wymaga konsultacji gastrologa lub internisty. W przypadku braku poprawy lekarz powinien się zastanowić nad skierowaniem Pani do szpitala.