Zapalenie żył w 33. tygodniu ciąży

Witam, jestem obecnie w 33 tygodniu ciąży,mam zapalenie żył od Mac,żylaki pojawiły sie u mni w 1 tr.ginekolog prowadzący chcial wysłać do szpitala, podal antybiotyk argumentem i zaszczyci,bandażuję nogę.Konsultowalam dziś stan nogi u chirurga naczyniowego i jestem załamana gdyż powiedział ze nic z noga nie zrobimy, nawet laserowe usunięcie nie pomoże,noga wyglada koszmarnie boje sie ze juz taka zostanie,mam 30 lat.Prosze o pomoc czy jest szansa coś zrobić z tymi żylakami.pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
wszelkie działania chirurgiczne należy przeprowadzić po porodzie- wtedy najlepiej ponownie skonsultować sie z chirurgiem.