Zapalenie żył w kostkach, żylaki a odpowiednie preparaty lecznicze

Mam 46 lat mocne zapalenie żył w kostkach - puchną , są już żylaki , wylewy żyłek aż pieką , bolą Jakie maści mogę kupić i zacząć stosować żeby pomóc sobie A gdzie można to leczyć u jakiego lekarza na NFZ , jestem z Grodziska Mazowieckiego - pozdrawiam Marek

Witam serdecznie, proszę zwrócić się do Poradni Chorób Naczyń lub prywatnie do pana doktora Zbigniewa Klimczaka, angiologa z Grodziska Mazowieckiego. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec, angiolog