Zaparcie u 3-letniej córki

Witam,mam problem z trzyletnią córką którą od jakiegoś czasu męczą zaparcia.próbuje domowych sposobów jak kompot z suszonych śliwek czy różne owoce ale córeczka nie oddała stolca już od trzech dni.Właściwie średnio właśnie raz na trzy dni się załatwia a kupa jest bardzo duża i twarda.Boje się że ma zapchane jelita.co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W aptekach dostępne są bez recepty zestawy do lewatywy. To działanie doraźne. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza.