Zapis badania a padaczka

Chcialem się zapytać czy to padaczka.Opis badania:Zapis o dość bogatejnieregularnej czynnoscipodstawowej alfa o czestotl.8-9Hz i ampl.do40uV,wymieszanej z czynnoscia beta oraz z rozsianymi,nieco liczniejszymi po prawej,falami wolnymi theta o czest.6-7Hz i wykazującymi tendencje do uogólniania się.Rz-obecna.Hv i Rb-bez wyraźnego wpływu na zapis.Orzeczenie:Zapis ze zmianami rozsianymi wyraźniejszymi w prawej polkuli i wykazującymi dyskretna tendencje do uogólniania się.Mam 30 lat jestem z Warszawy

Milena Lubowicz

Nie należy leczyć samego wyniku, a pacjenta. Konieczny jest dokładny wywiad oraz wyniki innych badań. Ale padaczki wykluczyć nie można.
Pozdrawiam