Zapłodnienie po uprawianiu pettingu w dni niepłodne

Witam chciałam zapytać czy jest możliwe ze jestem w ciąży? wiectak 5 listopada uprawiałam petting z moim chlopkiemon obi sie czy ie dotknoł sieie jak doszedł a potem nie wsadził mi palca do środka pragne dodac ze 30 pazdziernika dostalamoskeru i mam mniej wiecej co 28 dni choć ostatnio miam 31 dni przerwy ae suma sumarum policzyłam i iwedług mnie nie miałamdni płodnych nawet jeśli by coś przeniusł na palcu ale wole zapytać eksperta prosze o odpowiedz

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży jest niewielkie, chociaż teoretycznie można w ten sposób przenieść nasienie.
Pozdrawiam