Zarażenie się chorobą weneryczną w agencji towarzyskiej

Witam serdecznie mam takie pytanie bo zastanawiam się nad odwiedzeniem agencji towarzyskiej tylko mam jedną obawę że się czymś zarażę więc moje pytanie jest następujące czy mam prawo wprost zapytać prostytutki czy jest zdrowa albo poprosić ją żeby pokazała mi wyniki swoich badań żeby być w 100% pewnym że się niczym nie zarażę czy wyjdę na głupka jak o to zapytam????Pozdrawiam.

Mikołaj Cyganok

Witam! Każde ryzykowne zachowanie seksualne niesie za sobą prawdopodobieństwo zachorowania na choroby przenoszone drogą płciową. Proszę mieć na uwadze, że w chorobach przenoszonych drogą płciową istnieje tzw. okno serologiczne, czyli okres czasu kiedy na podstawie badań laboratoryjnych nie da się jeszcze stwierdzić infekcji. Poza tym, każda z pracujących tam osób nawet jeżeli jest zdrowa w dniu przeprowadzenia badań, może zarazić się taką chorobą (ze względu na wykonywany zawód) zaraz po ich wykonaniu. Dlatego dla własnego zdrowia i zdrowia Pana przyszłych partnerek, sugeruję unikać ryzykownych zachowań seksualnych. Godząc się na takie ryzyko, stwarza Pan realne zagrożenie utratę zdrowia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby zapytał Pan prostytutkę o aktualne badania. Nie daje to jednak pewności autentyczności okazanego wyniku