Zarzucanie innym kłamstwa i wypieranie wspomnień

Mój mózg wypiera wspomnienia lub zmienia je dostosowując do przyjemniejszej wersji. Dopiero od osób trzecich dowiaduję się, że nie było tak jak to jak zapamiętałam. Nie potrafię się z takim czymś pogodzić, więc zarzucam im kłamstwa. Bardzo boję się powrotów do przeszłości.

Witam, opisany przez Panią problem jest niepokojący i wymaga szerszej diagnostyki.Proszę udać się do psychologa klinicznego i/lub lekarza psychiatry którzy zbadają głębiej sprawę i zalecą odpowiedni postępowanie.Pozdrawiam