Zasady metody testu obciążeń organizmu metodą dr. Volla

Testu Obciążeń Organizmu metodą dr. Volla. Jest to kompleksowy test, który sprawdza stan funkcjonowania najważniejszych organów i układów, czy występują w organizmie obciążenia, pasożyty, niedobory minerałów i witamin lub grzyby. Za jego pomocą można również określić przyczyny dolegliwości.Czy to jest dobra metoda

Tego rodzaju testy nalezą do tzw. medycyny niekonwencjonalnej, nie ma wiec dowodów, ze mają jakąkolwiek skuteczność. Do Pana należy wybór, czy korzystać z pomocy lekarzy, którzy posługują się medycyną opartą na faktach czy z tzw. "medycyny naturalnej". Wśród moich pacjentów, którzy przychodzili z wynikami z tej metody ( najczęściej mieli stwierdzane pasożyty ) nigdy to się nie potwierdziło w badaniach laboratoryjnych.