Zasinienia i ciało zimne w dotyku - co może być przyczyną?

Witam, od kilku lat zmagam się z takim problem iż moje cialo w dotyku jest zimne a kolor miejsc zimnych jest siny :ramiona, pupa, nogi, brzuch. Mimo że skóra jest zimna ja tego zimna nie czuje, wręcz przeciwnie nawet przy temperaturze minusowej na dworze chodzę w bluzie i podkoszulku gdyż bardzo się poce, ostatnio też zaczęłam przybierać na wadze są to wahania wagowe /- 10 - 15kg w ciągu nawet miesiąca. Jednego miesiąca tyje a po tygodniu już nam niej nawet o 3 kg, za jakiś czas na plus kilogramy i tak w kółko. Zauważyłam problemy z pamięcią, zawroty głowy oraz duszności. Spanie na lewym boku jest nie możliwe gdyż nie mogę oddychać. Miewam też bóle w klatce piersiowej, takie jakby klucie. Jakie badania powinnam zrobić oraz co może być tego przyczyną

Szanowna Pani, objawy mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych bądź zaburzeń układu krążenia. Warto wykonać badanie TSH, glikemii na czczo, EKG, RTG klatki piersiowej. Radzę udać się do lekarza pierwszego kontaktu