Zasinienia pod oczami dziecka

witam, od niedawna zauważyłam u mojej córci zasinienia przy zewnętrznej stronie oczek..nie mam pojęcia od czego to jest, lecz zapewniam, ze mala niczym się nie uderzyła. Bardzo proszę o pomoc..
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zasinienia w okół oczu najczęściej spowodowane są urazem, uderzeniem w coś, przez kogoś. Warto porozmawiać z Córką czy na pewno nie doszło do jakiegoś zdarzenia. Proszę także udac się do lekarza by wykonać podstawowe badania krwi w tym układ krzepnięcia.