Zaskórniki zamknięte na policzkach, które przekształcają się w ropne krostki

Witam Od dłuższego czasu pojawiają mi się zaskórniki zamknięte na policzkach, które potem przekształcają się w ropne krostki. Są tylko na policzkach. Na brodzie, czole i nosie nie ma nic. Czym to wyleczyć? Czy spanie na boku może mieć na to wpływ? Mam wrażliwą skórę. Proszę o polecenie mi jakiś produktów, które pomogą to zwalczyć.

Witaj, polecam maść Benzacne 5mg. Dostaniesz ją w aptece bez recepty. Jest preparatem medycznym, stosuj ją miejscowo co 2. noc na zmianę z kremem, ponieważ silnie wysusza skórę. Efekty zobaczysz po około 2 tygodniach stosowania. Jeśli bedziesz czuła silne podrażnienie to stosuj ja rzadziej- np. co 3. noc

Witam maść benzacne nie wyleczy problemu, przy takim rodzaju krost po konsultacji można dopiero dobrać odpowiedni preparat z antybiotykiem oraz można dobrać zabiegi lecznicze. Bez konsultacji i obejrzenia rodzaju zmian nikt nie jest w stanie polecić i dobrac odpowiedniego preparatu leczniczego.