Zasłabnięcia i zawroty głowy a przyjmowanie środków przedtreningowych i picie alkoholu

rok temu podczas wakacji zasłabłem. Miałem objawy padaczki. Nadmieniam iż wcześniej przez 3 dni ostro imprezowałem i leżałem na słońcu. Po powrocie do domu zaczęły się u mnie zawroty głowy i ponownie zasłabłem. Zrobiłem badania RM z kontrastem, które nic nie wykazało. Ćwiczę na siłowni. Nie używam sterydów tylko środków przedtrenigowych pobudzające min UN.Zdarzało mi sie pić częściej alkohol. Odkąd odstawiłem alkohol i te środki mam spokój. Czy te symptomy mogą być spowodowane przez w/w rzeczy?

Jeżeli wystąpił u Pana napad cytuję "objaw padaczki" to do lekarza trzeba się udać.Bez badania ,diagnostyki na podstawie wywiadu zwłaszcza takiego nie można podjąć odpowiedzialnej decyzji.
To ważne dla Pan przyszłości także.Istnieje możliwość ponownego incydentu-środki i sytuacja ,mogły tylko sprowokować jego wystąpienie.Oczywiście decyzja o zaprzestaniu pobierania jakichkolwiek środków jest słuszna ,o alkoholu rzecz jasna nie wspomnę
Warto tez wykonać diagnostykę kardiologiczną!

Pozdrawiam ciepło.