Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zastój nerki i wyniki badań układu moczowego

dzień dobry...mam zastój 3gp stopnia nerki prawej...miedniczka w wym.AP35mm,moczowód śr9mm,warstwa korowa zwężona(zastój 3go stopnia)lewa nerka bez cech zastoju,w obu nerkach drobne torbiele korowe<10mm nadnercza obustronnieprawidłowe.Mój lekarz nic mi na ,to nie przepisałi nic nie doradził i nie wiem czy mam udać się gdzieś czy nadal nic nie robić tylko czekać aż przyjdzie pora na usunięcie nerki,nie biore żadnych leków.nie wiem co dalej?Proszę o radę .
KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Proponuje zmienic urologa i napewno powinny byc wykonane inne badania jak kreatynina RTG urografia labo TK urografia a potem moze trzeba wbedzie wykonac jescze scyntgrafie (moze)wszytko zalezyod wynkow pierwszyc badan

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy